×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۲ فروردین - ۱۳۹۹  
true
false

رییس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت گفت: بنابر رسم هرساله، بر مبنای نیاز کشور به مواد غذایی، آرایشی، بهداشتی و تجهیزات پزشکی، کتابچه فراخوانی تهیه می کنیم و این کتابچه هرسال، به روز می شود و دانشگاه های مختلف بر اساس نیازهایی که در این کتاب اعلام شده، به صورت داوطلبانه مسئولیت برگزاری ایده بازارها را برعهده می گیرند.

به گزارش نشریه نردبان، دکتر حسین وطن پور، در حاشیه سومین کارگاه خوراک و نوشیدنی که با همکاری دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، گفت: در این رویداد، کمیته ارزیابی ایده های دریافتی در حوزه صنایع غذایی تحت عنوان سومین ایده بازار خوراک و نوشیدنی، برگزار شد.

وی افزود: در این کارگاه، با حضور کارشناسان و متخصصین از صنایع غذایی و اعضای هیات علمی دانشگاه ها، طرح ها و ایده های دریافتی مورد داوری قرار گرفت.

دکتر وطن پور خاطرنشان کرد: بنابر رسم هرساله، بر مبنای نیاز کشور به مواد غذایی، آرایشی، بهداشتی و تجهیزات پزشکی، کتابچه فراخوانی تهیه می کنیم و این کتابچه هرسال، به روز می شود و دانشگاه های مختلف بر اساس نیازهایی که در این کتاب اعلام شده، به صورت داوطلبانه مسئولیت برگزاری ایده بازارها را برعهده می گیرند که در سال جاری، دانشگاه امیرکبیر این مسئولیت را برعهده دارد.

رییس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت تصریح کرد: براساس نیازهایی که در کتابچه مطرح شده، ایده ها دریافت شده و توسط کارشناسان و اعضای هیات علمی به افرادی که صاحبان ایده ها هستند، نکات لازم بابت کارآفرینی، تجاری سازی و نوشتن طرح توجیه اقتصادی، آموزش داده می شود و طرح های برگزیده در داوری های مختلف، کاندید شده و مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی در پایان عنوان کرد: صنایع برای به دست آوردن طرح های برگزیده، به صورت داوطلبانه در این طرح ها سرمایه گذاری می کنند، ما نیز آنها را در سطح دانشگاه ها مورد حمایت قرار می دهیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true