×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۸ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

دیدار شورای سیاست گذاری و راهبردی مرکز تخصصی مشاوره خدمات سرمایه گذاری و کسب و کار پارک علم وفناوری استان قزوین با دکتر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در معرفی مخترعین، محصولات دانش بنیان و اهداف مارکتینک:
دراین دیدار دکتر کریمی مدیر مرکز با اشاره به موقت منطقه آزاد پارک های علم و فن آوری و امکان استفاده از مزایای ترک تشریفات در پروژه های دولتی، از حضور بیش از ۱۰۰ شرکت و موسسه و ۶۰۰ دانشمند و مخترع در استان قزوین خبر داد و افزود به تازگی با حمایت و درایت آقای دکتر گرجی ریاست وقت پارک، ساختمان جدید برای استقرار واحد های فن آور مزین به نام دانشمند فرهیخته جناب آقای دکتر علی اکبر صالحی با آقای دکتر کمالوندی حضور سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران افتتاح شده است. وی با اشاره به اینکه در دنیای امروز مقابله با جنگ اقتصادی بدست دانشمندان همین مرز و بوم انجام می گیرد، حمایت بیش از پیش مسوولین را خواستار شد.
همچنین دکتر صالحی ضمن تقدیر و تشکر از این عمل امادگی خود را در حمایت از جامعه فرهیختگان ابراز داشتند و این دیدار را فرصتی برای ارتباط بیشتر از دانشمندان و مخترعین استان دانستند.
در ادامه سرادر رزم پوزش درحمایت از جوانان ومخترعین تاکید کردند امروز جنگ را این نسل فرماندهی میکنند و باید اعتماد راسخ به اینده انها داشت.
در این دیدار دکتر ابوالفضل عباسی در معرفی مخترعین و اختراعات آنها اذعان نمودند ما تما م قد در حمایت از صنعت و تولید امادگی داریم تا با کمکهای علمی به انها اقتصاد کشور را رونق دهیم.
مهندس پور قناد دیگر عضو مرکز، عنوان داشت مشاوره های تخصصی بر پایه تکنیکی ترین مدلهای روز دنیا و حمایت های مالی باعث جذب سرمایه های علمی و جلوگیری از فرار انها می شود.
مهندس باقری یکی دیگر از اعضای مرکز به شروع یک همت و جهاد علمی و که اقتصادی در پارک علم و فناوری استان اشاره کرد و گفت اگر از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان برای تامین بخشی از نیاز های سازمان انرژی اتمی استفاده گردد، کمک موثری به تولید و اشتغال پایدار در استان خواهد شد.
در پایان دکتر صالحی توسعه همکاری و بازدید از دستاوردهای پارک را در برنامه خود قرار دادند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true